Tarihçemiz
1974
 yılında Matbaacılığın merkezi olan Cağaloğlu`nda Ramazan Karıksız tarafından kurulan firmamız. Kurulduğu günden itibaren etiket ve ambalaj sektörüne yönelik üretim yapmaktadır. O günkü şartlarda bulunduğu bölgedeki işletmelerin etiket ve kutu ihtiyacını karşılayan firmamız, ilerleyen yıllarda kalitesi ile müşteri portföyünü geliştirmiştir. 1989 yılında, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla şu anda faaliyette bulunduğumuz imalathanemize taşınmıştır.Başlangıçta 40 m2 de kurulu küçük bir matbaa iken,şu anda 1200 m2de faaliyet göstereren orta ölçekli bir karton ambalaj üreticisi konumuna gelmiştir. 
Kısa sürede Makina parkurunu geliştirerek teknoloji ve tecrübeyi biraraya getirip kalite çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltmiştir. Uzman kadromuz ile günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde esnek bir imalat hattına sahip olan firmamız müşteri taleplerine anında cevap verebilecek bir yapıya ulaşmıştır.40 yıla yakın süre içinde iş ahlakını ön planda tutarak, müşteri ilişkilerimizde dürüst lük ve her konuda kaliteli olmaya özen göstermiştir . 2004 yılında şirketleşme işlemini tamamlayan firmamız, bu sağlam temeller üzerinde yatırımlarına daha da hız vermiştir. ilk günkü heyecanı ve dinamizmine 40 yıllık tecrübelerini katarak ülke sanayiine hizmet etmektedir.
Son yıllarda yaptığımız  makina yatırımları ile kapasite ve kalitemizi hızla artırmaktayız. . Kağıt ve karton tabaka baskısına ilave olarak hologram lokal baskıda kendini geliştirip,Türkiye’de ilk defa bu tekniği karton ambalaja uygulayan firma olarak müşterilerimizi bir adım daha öne geçiren yeniliklerle yola devam etmektedir.
40 yılı bulan ambalaj deneyimiyle gerek tasarım, gerekse kalitesi açısından son sistem teknolojiyi uygulayarak müşteri memnuniyetini devamlı kılma amacındadır.

      Web Tasarm