Kurumsal
 

Rim Ofset, 1974 yılında basım sektörünün o yıllardaki merkezi olan Cağaloğlu’da kurulmuş olup,o tarihten günümüze karton ambalaj konusunda, müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir aile firmasıdır. Günümüzde, 1200 m2’yi bulan üretim alanı, deneyimli çalışanlarıyla RİM OFSET, Türkiye matbaacılık ve ambalaj sektörünün bilinen firmalarından biri haline gelmiştir. İleri teknoloji ürünü makine parkuruyla, kapasitesini sürekli arttırarak gelişen,farklı baskı tekniklerine yatırım yaparak müşterilerine farklı olanı sunmaya çalışan,yenilikçi bir kuruluştur.

Ürettiğimiz karton ambalajların daha belirgin ve farklı olması için 2011 yılında Türkye’de bir ilki gerçekleştirerek, karton üzerine hologram uygulama sistemini üretim parkurumuza ekledik.Bu sistem sayesinde ürünlerin istediğimiz bölgesine istenilen hologram efektini basabilmekteyiz.Görsel olarak kazandırdığı artılarının yanı sıra taklit edilmeyi zorlaştıran bir özellik olarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. 

Rim Ofset, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki firmaların genel ve lüks ambalaj konularındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yatırımlarına devam etmektedir. 55 gr kağıttan 600 gr kartona kadar çeşitli ambalajları yapabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmamızda çalışan yetenekli grafikerlerimiz,deneyimli ustalarımız sayesinde teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek RİM OFSETin sektördeki yerini daha yukarılara taşıyan kalite politikamızı belirledik.

 

RİM OFSET, yetkin üst yönetimi ve üretim ekibi ile 40 yıla yakın deneyimini en kaliteli hizmeti vermek için kullanmaktadır. RİM OFSET in "kaliteli ve zamanında" çalışma anlayışı, etkin fiyat politikası müşterilerinin kaliteden ödün vermeden en ekonomik hizmetle buluşmalarını sağlamaktadır.
 

      Web Tasarm